Корзина
1136 отзывов
У понеділок 21.06.2021  магазин працює з 11:00  до 17:00
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Героїв УПА 50
+380
93
602-48-03
+380
68
856-30-50
+380
66
118-13-75
Інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів
Корзина

Шейкер Spider Bottle Mini 500 ml

Шейкер Spider Bottle Mini 500 ml, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Шейкер Spider Bottle Mini 500 ml

Вироблено в Німеччині!

Для зручнішого і точного додавання компонентів коктейлю на шейкері Spider Bottle нанесена мірна шкала. Добре читається, перманентна, незмивна шкала і логотип шейкера виготовлені з використанням технології гарячої друку і безпечні для посудомийних машин.

Шийка шейкера спроектована таким чином, що при відкритій кліпсі з негоудобно пити і переливати вміст. Тому якщо ви вирішили купити шейкер для коктейлів SpiderBottle, то ви не помилилися!

Надійна "клік" кліпса гарантує шейкер герметичне закривання і застерігає від протікання.

Зовнішнє кільце кришки має хвилеподібну поверхню, а чаша виконана у вигляді конуса з насічками, чтоупрощает відкривання шейкера навіть мокрими руками.

 

SpiderMix®

Першокласна запатентована спіраль SpiderMix® для шейкера виготовлена з високоякісної нержавіючої хірургічної сталі. Небувалі результати змішування і легкість при митті деталей гарантовані, завдяки високій гнучкості пружини і сучасному дизайну.

 

 

 

Shake Position 1

 

При русі шейкером вниз, гнучка пружина SpiderMix® розтискається рівномірно, високоамплітудними ударами розхлюпуючи рідина по всій поверхні чаші, тим самим, чудово розмішує інгредієнти.

 

 

 

 

 

 

 

 

Shake Position 2

 

При русі шейкером вгору, гнучка пружина SpiderMix® скорочується, змішуючи між собою численні найдрібніші потоки рідини, що проходять крізь витки спіралі. Завдяки постійним скорочують і розтискати рухам, SpiderMix® повністю усуває грудки і згустки, гарантуючи досконалий результат змішування.

 

 

 

 

 

Основные атрибуты
Производитель  SpiderBottle
  • Цена: 246 грн.