Корзина
1041 отзыв
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Героїв УПА 50
+380
93
602-48-03
+380
68
856-30-50
+380
66
118-13-75
Інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів
Корзина

ААKG Powder 100 грам

ААKG Powder 100 грам, фото 2
Описание
Информация для заказа

AAKG Powderамінокислота у формі порошку, з якої в організмі утворюються біологічно активні сполуки, а саме: агматин та оксиду азоту (NO). Вони важливі для формування фігури, розвитку функціональних можливостей і збереження сексуальної діяльності. Аргінін забезпечує достатній запас крові, кисню і поживних речовин у м'язовій тканині, а також сприяє росту м'язів, збільшенню потенції, зменшенню жирової тканини.

Деяка кількість належним чином контрольованих клінічних досліджень довели, що 2 грами аргініну, при застосуванні спортсменами протягом 5 тижнів, призводить до суттєвого (в порівнянні з контрольною групою) збільшення сили та росту м'язової маси, а також зниженню жирів і продуктів розпаду білка.

У цій реакції аргінін перетворюється на газ-гормон ― оксид азоту (NO). Оксид азоту викликає виробництво циклічних нуклеотидів. У м'язової тканини, циклічні нуклеотиди беруть участь в циркуляції крові і кисню, амінокислот, креатину та розподілі енергії елементів, а також в створенні сили імпульсів і анаболізму білка. Таким чином, вони стимулюють збільшення сили і ріст м'язів. З іншого боку, в жирових клітинах циклічні нуклеотиди збільшують інтенсивність процесів ліполізу і термогенезису, тобто дисоціації запасних жирових клітин, що вивільняє теплову енергію.

У цій реакції аргінін перетворюється на поліамін, необхідний для синтезу білка. Мало того, що поліаміни нарощують м'язову тканину з білками, а й виробляють нові клітини м'язів! Таким чином, завдяки аргініну (опосередковано) ми можемо досягти постійного росту м'язів.

У цій реакції аргінін перетворюється на агматин ― амін, який має такі ж характеристики, як термогеники, особливо йохимбин. Агматин підвищує рівень циклічних нуклеотидів, які, як уже говорилося вище, впливає на ріст м'язів і спалювання жиру.

Аргінін також перетвориться в креатин, який не був згаданий у пунктах вище, у зв'язку з широкою доступністю креатину.
Аргінін піддається повній дисоціації на вуглекислий газ і воду. Ця реакція інгібується непрямим метаболітом аргінін ― альфа- КГ (AKG), який у поєднанні з аргініном дає AAKG ― помножену активовану форму цієї амінокислоти.

Препарат може бути використаний як професійними спортсменами, так і людьми що ведуть менш активний спосіб життя.

Переваги:

 • підтримує м'язову масу;
 • знижує кров'яний тиск;
 • підвищує потенцію.

Клінічна дія аргініну AAKG Powder проявляється вже після перших прийомів і полягає в наступному:

 • активізація сперматогенезу;
 • поліпшення роботи серця, імунної системи;
 • потужний пампинг (за рахунок розширення кровоносних судин);
 • підвищення лібідо;
 • активізація вироблення гормону росту (при прийомі аргінін альфа-кетоглютарат на ніч);
 • зниження рівня цукру в крові;
 • нейтралізація вільних радикалів;
 • загальне поліпшення самопочуття.

Рекомендації по вживанню:
Один плоский мірник містить 2 грами аргініну. Рекомендується приймати 1-5 плоских мірників на день, 1-2 рази за 40 хвилин до тренування, вранці і протягом дня.

 • Цена: 131 грн.