Кошик
472 відгуки
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Героїв УПА 50
+380
93
602-48-03
+380
68
856-30-50
+380
66
118-13-75
Інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів
Корзина
Modafinil 100 мг 60 капс. Ноотроп, стимулятор концентрації, уваги, проти сонливості Модафініл, аналог Modalert

Modafinil 100 мг 60 капс. Ноотроп, стимулятор концентрації, уваги, проти сонливості Модафініл, аналог Modalert

Modafinil 100 мг 60 капс. Ноотроп, стимулятор концентрації, уваги, проти сонливості Модафініл, аналог Modalert, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відгуки про товар

Modafinil 100 мг 60 капс. Ноотроп, стимулятор концентрації та уваги, проти сонливості. Модафинил, аналог Modalert
Можливий пробник (1 капсула 20 грн). Рекомендуємо на пробу брати 2-4 капсули.
Модафініл ― аналептік, застосовується для лікування сонливості, пов'язаної з нарколепсією (несподіваний засипання і сонливість). Управлінням з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів США (FDA) модафинил також схвалений для лікування порушень сну, пов'язаних із зсувом робочих змін (SWSD, англ. Shift work sleep disorder) і сонливості, пов'язаної з обструктивним апное уві сні. Європейське агентство лікарських засобів, однак, рекомендує обмежити нові призначення лікарських засобів, що містять модафініл, тільки випадками нарколепсії, у зв'язку з ризиком розвитку психоневрологічних, шкірних і алергічних побічних ефектів. У той же час, оскільки ці побічні ефекти найчастіше спостерігаються в перші два тижні застосування препарату, його застосування по призначеннях, зробленим раніше, не обмежується.

Популярно також використання модафініла не по медичним призначень (офф-лейбл), як щодо безпечного психостимулятора. Дізнатися, як бути бадьорим і активним 24 години. Це допоможе Вам досягти успіху в багатьох аспектах Вашого життя, завдяки тому, що Ви зможете зробити набагато більше, ніж інші. Подумайте, чи хочете Ви мати більше можливостей і не залежати від примх свого тіла? Позбавтеся від обмежень і Ви отримаєте задоволення від «непояснених» звершень і неймовірних особистісних досягнень!
Modafinil необхідний тоді, коли життєва ситуація вимагає найвищої концентрації і уваги протягом більше ніж звичайний активний день. Він утримує Вас в стані найвищої енергії протягом доби і боле, допомагає контролювати все навколо і випробовувати приголомшливу впевненість у собі від того, що Ви дійсно можете володіти ситуацією, тоді коли інші валяться з ніг від втоми.
Modafinil допомагає багатьом людям в ситуаціях, коли необхідно бути в найкращій формі і відмінному тонусі щоб використовувати весь свій потенціал для досягнення поставлених цілей. Допомагає при утомливих спортивних тренуваннях !. здатний підвищити фізичну витривалість і знизити стомлюваність організму. У зв'язку з цим возрасло кількість випадків, коли спортсменів стали звинувачувати у вживанні модафініла на міжнародних змаганнях.

В даний час Modafinil включений ВАДА в список препаратів, які спортсмени не зможуть вживати як при підготовці до змагань, під час тренувального процесу, так і безпосередньо в ході турнірів. Це потужний стимулятор, що поліпшує пам'ять, гостроту інтелекту та інші параметри розумової діяльності. Він ефективно знімає втому і відновлює когнітивні функції мозку.
Modafinil одне з найкращих засобів для стимуляції розумової діяльності, зменшення потреби у сні і лікування депресії. Дуже важливим позитивним моментом є відсутність таких побічних ефектів як: звикання, перезбудження і зниження почуття відповідальності
Для практикуючих поліфазний сон, при контролі усвідомлених сновидінь, застосування Modafinil допомагає вийти на чіткий графік контрольованого сну. Це пояснюється строго регламентованим часом його дії (залежно від дозування)

Клінічні дослідження щодо безпеки застосування.
Нешкідливість і фармакодинаміка модафініла були охарактеризовані в декількох дослідженнях, проведених за межами Сполучених Штатів. У ході цих досліджень модафинил в кількостях до 4500 мг брали всередину без прояву значних клінічних побічних ефектів. У дослідженнях не повідомляється про будь-які статистично або клінічно значущих гемодинамічних змінах частоти серцевих скорочень або тиску крові у пацієнтів або здорових добровольців, на яких застосовували випробувальні дозування модафініла.
Використання військовими і астронавтами

Військові декількох країн висловлюють інтерес до модафінілу як альтернативі амфетамінів ― ліків, традиційно використовуваних в бойових ситуаціях, де війська стикаються з депривації сну, таких як тривалі місії. Французький уряд відзначило що Іноземний Легіон використовував модафинил протягом певних таємних операцій. Міністерство Оборони Об'єднаного Королівства дало вказівки досліджувати модафинил QinetiQ і витратило 300000 євро на одне дослідження. У 2011 р Військово-Повітряні Сили Індії оголосили про включення модафініла у плани. Медичне Обслуговування Індійських Збройних Сил досліджує його використання.

В армії США модафинил був схвалений до використання в декількох операціях ВПС і вивчається для інших цілей. В одному дослідженні пілотів вертольотів було припущено що 600мг модафініла в 3 дозах може бути використано для збереження реакції і точності на пре-депріваціонного рівні протягом 40 годин без сну. Однак, спостерігався значний рівень нудоти і запаморочення. В іншому дослідженні бойових пілотів було показано що модафинил в трьох розділених 100мг дозах, зберігає точність контролю польоту у позбавлених сну пілотів F-117 близько 27% від основного рівня протягом 37 годин без будь-яких значних побічних ефектів. У дослідженні 88 годинного позбавлення сну, симулирующего військову операцію, 400мг / день доза м'яко корисна у підтримці бойової готовності та продуктивності при плацебо-контролі, але дослідники уклали що така доза була не досить високого, щоб компенсувати більшу частину ефекту повної відсутності сну.
Журнал Канадського медичного товариства доповідав, що модафинил використовувався астронавтами під час тривалих місій на Міжнародній космічній станції. Модафініл «доступний для екіпажу, щоб оптимізувати продуктивність при втоми», допомагає з перебоями циркадних ритмів і зниженим якістю сну у астронавтів. Під час високоризикованих, широкомасштабних і тривалих поліцейських операціях, польові лікарі в Меріленді (США) можуть видавати 200 мг. модафініла 1 раз на день співробітникам правоохоронних органів щоб поліпшити увагу і концентрацію і полегшити функціонування в умовах обмежених періодів відпочинку.

Механізм дії
Незважаючи на інтенсивні дослідження взаємодії модафініла з великим числом нейротрансмітерів, точний механізм або комплекс механізмів взаємодії залишається неясним. Ймовірно, модафинил, подібно іншим стимуляторам, збільшує викид моноамінів ― особливо, катехоламінів норадреналіну і дофаміну ― з синаптичних щілин. Разом з тим, модафинил збільшує рівень гістаміну гіпоталамуса, що сподвигло деяких дослідників вважати модафинил скоріше «засобом від сонливості» ніж класичним амфетаміноподобним стимулятором.
Дослідження показують, що модафинил «має низький потенціал для серйозного зловживання» і «не виробляє звикання серед вперше вжив». Спільний вплив модафініла по обом, катехоламінова і гістамінові, шляхам зменшує потенціал зловживання в порівнянні з традиційними стимулюючими ліками, в той же час ефективність як ліки від сонливості зберігається.

Дозування:
Для тренувань використовуйте 100-400 мг Modafinil за годину до тренування.
Якщо ви просто хочете зняти втому, то вам допоможе одиночний прийом 100мг. Щоб зберегти "боєздатність" на весь день ― 100мг з ранку і 100 мг в обідній час. Якщо ви бажаєте залишатися бадьорим протягом ночі ― тоді додайте ще одну 100мг дозу ввечері (іншими словами ― по 100 мг кожні 8:00)

Безпека застосування Modafinil:
Нешкідливість і фармакодинаміка Модафініл були охарактеризовані в декількох дослідженнях, проведених за межами USA. У ході цих досліджень модафинил приймали всередину (перорально) у кількостях до 4500 мг без прояву значних клінічних побічних ефектів (French, J. Aviation, Space and Environment. Medicine. Травень 1991, 432). Так само дослідження не повідомляють про будь-які статистично або клінічний значущих гемодинамічних змінах частоти серцевих скорочень або тиску крові у пацієнтів або здорових добровольців, на яких застосовували випробувальні дозування Модафініл.
Інструкція виробника Cephalon повідомляє, що перед прийомом Модафініл важливо проконсультуватися з лікарем, особливо для тих, хто:
має підвищену чутливість до препарату або іншим складовим таблеток (таким як лактоза або моногідрат лактози), або переніс серцево-судинні захворювання, особливо в період прийому інших стимуляторів, або цироз печінки. Має захворювання серця, зокрема гіпертрофію лівого шлуночка або пролапс мітрального клапана. Безсимптомний пролапс мітрального клапана зустрічається часто, але помітно не обговорюється до контексті застосування Модафініл.

Модафініл може знижувати ефективність деяких протизаплідних засобів, що може призвести до незапланованої вагітності. У поєднанні з йохимбином викликає небезпечне збільшення частоти серцевих скорочень і підвищення артеріального тиску. Препарат не слід поєднувати з алкоголем.
Побічні ефекти зустрічаються рідко, при прояві небезпечного симптому припиніть прийом препарату або зменшите дозування.

Серед поширених побічних ефектів модафініла зустрічаються (на практиці серед клієнтів не спостерігалося нічого крім безсоння):
Біль у спині
Головний біль
Нудота
Почуття тривоги
Закладеність носа
Діарея
Відчуття неспокою
Запаморочення
Диспепсичні розлади
Безсоння
Небезпечні побічні ефекти включають: викликані індивідуальною непереносимістю препарату, в таких випадках необхідно негайно припинити прийом препарату (на практиці серед клієнтів не спостерігалося).
Рясні висипу
Сильні алергічні реакції з залученням печінки або клітин крові
Кропивницю
Поява виразок у роті
Утворення пухирів або лущення шкіри
Набряки обличчя, очей, губ, язика, ніг або горла
Проблеми з ковтанням і диханням
Жар

Випускається під чисельним списком брендів:
Alertec ― Canada, Ecuador
BravaMax ― Egypt, Morocco
Carim ― El Salvador, Guatemala, Honduras, Colombia, Ecuador, Uruguay
Provake ― India (also Modalert, Modapro, Modafil, Modvigil, Modatec)
Modasomil Austria, Switzerland
Modavigil ― Australia, New Zealand
Modiodal ― Mexico, Philippines, Spain, France, Denmark, Iceland, Greece, Cyprus, Netherlands, Portugal, Sweden, Norway, Turkey, Japan
Modiwake ― Turkey
Provigil ― Belgium, Ireland, Italy, South Korea, United Kingdom, United States, South Africa, Israel, Finland
Resotyl ― Chile (also Mentix, Alertex, Zalux)
Stavigile ― Brazil
Vigia ― Colombia
Vigicer ― Argentina
Vigil ― Germany
V-ZAC ― Pakistan

Основные
Производитель  Stark Pharm
Форма выпускаКапсулы
Количество в упаковке60(шт.)
Вес0.1(г)
 • Ціна: 899 грн.
Додати відгук
2 відгуки100% позитивних
 • Иван
  Відмінно

  Сначала я заказал на пробу 30 капсул. О вероятных побочках знал, поэтому решил принимать осторожно - с самого утра 100 мг и собирался больше не принимать в этот день. Но уже через 1,5 часа я понял, что это отличная штука! :) Поэтому в обед добавил еще 100 мг и не пожалел )
  На следующий день я заказал 60 капсул, не раздумывая. Похоже, мне повезло — побочных эффектов нет абсолютно, разве что засыпать было немного трудно первые два дня (заснул на час позже обычного), зато плюсы радуют до сих пор.
  Принимаю месяц. Каждые 7 дней делаю паузы по 2-3 дня. Во время пауз никаких отходняков или синдромов отмены. Все-таки у модафинила есть небольшая толерантность и его эффект ослабевает после непрерывного употребления в течение 7-10 дней. Но паузы в несколько дней довольно быстро восстанавливают силу действия.
  Какие бонусы я получаю от модафинила?
  1. У меня часто была проблема легкой сонливости с утра (сплю с 23:30 до 7:30). Сонливость была не сильной и не ежедневной, но если была, то шла легким фоном до обеда и мешала. Модафинил хорошо её снимает.
  2. Концентрация. Я бы даже назвал это "непрерывность". Это когда ты делаешь что-то без остановки. Да, есть небольшие технические паузы, но потом происходит быстрый возврат к процессу. Сначала я хотел описать это как "не можешь остановиться", но правильнее было бы сказать "хочешь продолжать". Потому что остановиться можно, но не хочется :)
  Кстати, это касается интересных дел. Если есть лень и сопротивление что-то делать, то это психологическая и эмоциональная сторона медали и модафинил не поможет преодолеть себя, чтобы начать. Но если вы уже преодолели и начали, то через 20 минут процесс вас затянет, а модафинил его подхватит.
  3. Еда. Нет никакой проблемы, чтобы поесть. Иногда под модафинилом я чувстовал голод, хотя читал, что голод им подавляется. Иногда я осознанно шел есть, потому что знал, что настало время. Главное — осознанность в этом вопросе и бережное отношение к своему телу.
  Итог: штука классная. Буду брать еще! :)

 • Користувач приховав свої дані
  Відмінно

  Ребята, спешу с вами поделиться опытом употребления модафинила.
  Все реально. Ставили в универе зачеты. Прихожу, так и так, никакого зачета мне не светит. Иду говорить с преподом, что меня не устраивает это, так как бюджетник и со стипендии из-за зачета слетать как-то не хочется. Говорит чтобы приходил на следующий день и что мне следует быть готовым по таким-то темам.
  Прихожу домой (6 вечера), пью капсулу, и сажусь учить. Книга (Внешняя политика Украины) стала мега-интересной и потому я не заметил, как до часу ночи читал, с перерывом на чай. В общей сложности 150 страниц обработал. И главное, на следующий день отвечал так, что от зубов отскакивало.
  Короче говоря, в первый раз брал 10 таблеток (по 250 мл). Сейчас покупаю вот это чудо и я уверен, что эта сессия у меня пройдет без проблем.
  Спасибо за хорошие цены и качество. Для студентов эта вещь просто незаменима.

social-icon
Loading...