Кошик
368 відгуків
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Героїв УПА 50
+380
93
602-48-03
+380
68
856-30-50
+380
66
118-13-75
Інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів
Корзина

Креатин Activevites Creatin monohydrat 500 г

Креатин Activevites Creatin monohydrat 500 г, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відгуки про товар

Activevites Nutrition Creatin допомагає доставити більшу кількість креатину в м'язову тканину.

Звичайний креатин моногідрат, потрапляючи в шлунок може перетворюватися на побічний продукт креатинін (через нестабільність субстанції), який як шлак виводиться через нирки і, потрапляючи в кров, не надає необхідної дії на організм людини.
Оскільки саме максимальне всмоктуванні з шлунку в кров забезпечує ефективність впливу креатину на м'язові клітини, то ця дія може бути покращено за рахунок його більш повного засвоєння.
Наукові дослідження довели, що при підвищенні рівня інсуліну в крові значно збільшується накопичення креатину в м'язах (інсулін ― це транспортний гормон, однією з функцій якого є регулювання надходження креатину, амінокислот та ін. в м'язові клітини). Саме для взаємодії з інсуліном були розроблені транспортні системи креатину.

Вміст поживних речовин в одній порції (5 г):
Creatine monohydrate ― 5 г

Рекомендації щодо вживання:

У фазі завантаження (перші 5 днів) рекомендується приймати два рази на день: після сну і після тренування. У період підтримування рівня креатину приймайте тільки після тренування або, у дні коли тренувань немає, ― вранці після сну. Для розведення однієї порції беріть не менше 500 мл води. Протягом дня пийте достатньо рідини, не допускаючи зневоднення організму.

Производитель  Activevites
  • Ціна: 188 грн.