Кошик
472 відгуки
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Героїв УПА 50
+380
93
602-48-03
+380
68
856-30-50
+380
66
118-13-75
Інтернет-магазин спортивного харчування та аксесуарів
Корзина
Вітаміни для серця Coenzyme Q10 100 mg BioTech USA 60 caps

Вітаміни для серця Coenzyme Q10 100 mg BioTech USA 60 caps

Вітаміни для серця Coenzyme Q10 100 mg BioTech USA 60 caps, фото 2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відгуки про товар

Що таке Q10 Coenzyme?

Наукове дослідження, в якому була відкрита біологічна роль коензиму Q10, стало одним з найбільших досягнень в галузі біохімії людини і отримало Нобелівську премію. Коензим Q10 ― природна для організму речовина. Він виробляється і присутній у всіх живих клітинах.

Здатність людини синтезувати Q10 не дозволяє віднести його до вітамінів, але, оскільки частину убіхінона ми отримуємо з їжею, і його роль в біохімії клітини така ж, як у вітамінів (коферментів біохімічних реакцій), Q10 вважають вітаміноподібною речовиною.

Q10 бере участь у виробництві енергії. Якщо розглядати клітку як біохімічну «машину», що перетворює поживні речовини в АТФ, то Q10 забезпечує безперебійну роботу цієї «машини». Тому найбільше Q10 міститься в тих клітинах, де великі енергетичні потреби (серце, печінка).

Енергія потрібна не тільки для функціонування більшості органів, а й для оновлення та відновлення всіх тканин організму (регенерації). Q10 виконує ще одну важливу задачу ― бере участь в антиоксидантного захисту організму, і в цій якості він унікальний. Зазвичай антиоксиданти (вітаміни А, Е, бета-каротин), захищаючи організм від вільних радикалів, необоротно окислюються. На відміну від них активна форма Q10 регенерується організмом, і молекули Q10 використовуються багаторазово. Крім того, коензим Q10 відновлює активність вітаміну Е.

Причини і наслідки дефіциту Q10

Виробництво коензиму Q10 в організмі з віком знижується. Дефіцит Q10 стає помітний вже до 25 років. Дефіцит Q10 і зниження його синтезу пов'язані не тільки з віком. Вони можуть виникнути через різних захворювань, прийому ліків, великих фізичних навантажень, вікових порушень, збою в роботі обміну речовин. Якщо синтез Q10 в організмі зменшується, порушується виробництво енергії та збереження клітинних структур. Як наслідок, виникає швидка стомлюваність, знижується активність, погіршується робота серця, слабшає імунітет.

Коензим Q10 ― джерело молодості

Чи можна зупинити старіння або повернути його назад? Цим питанням займається спеціальна наука ― геронтологія. Звичайно, до перемоги ще далеко, але практичні результати вже є. Зокрема, з'ясовано, що старіння тісно пов'язане з коензимом Q10. Кількість Q10 в організмі визначає біологічний вік людини. Чим менше Q10, тим біологічно старша людина. При нестачі Q10 загострюються хронічні хвороби, сповільнюється оновлення клітин всього організму. Втрачає пружність шкіра, з'являються зморшки. З роками наш організм виробляє все менше коензиму Q10. Тому приймати Q10 можна і потрібно в молодому віці.

Для чого потрібен коензим Q10?

Q10 ― це речовина, від якого залежить генерація (виробництво) енергії. Він допомагає клітинам ефективніше використовувати кисень і поживні речовини. Саме з енергетики клітинного рівня починається наша бадьорість, активність, гарний настрій. Тобто те, що притаманне молодості.

Інша найважливіша функція Q10 полягає в його унікальних антиоксидантних властивостях. Справа в тому, що одна з причин старіння клітин ― дію вільних радикалів. Ці агресивні форми і з'єднання кисню виникають у процесах обміну речовин і генерації енергії, а також при несприятливому впливі зовнішнього середовища ― різних випромінювання, хімічної забрудненості і т. Д. Особливо небезпечно, коли вільні радикали ушкоджують мітохондрії ― "енергетичні фабрики» всередині клітин, де і зосереджений Q10. Дослідження показують, що від стану мітохондрій багато в чому залежить тривалість життя клітини, її старіння. Коензим Q10 є природним захисником мітохондрій.

Крім того, Q10 захищає від руйнування «каркас шкіри» ― молекули колагену і еластину, зменшує кількість і глибину зморшок.

Зримий омолоджуючий ефект Q10 привернув увагу косметологів. Вони сконцентрувалися на зовнішніх (у всіх сенсах слова) проявах дії Q10 і використовують цю речовину в кремах. Шкірі це, звичайно, корисно. Але уявіть, що буде, якщо в спеку замість того, щоб випити склянку води для втамування спраги, ми просто виллємо його на себе. Шкіра, звичайно, стане більш свіжою. Але ж спрага нікуди не дінеться ― для її втамування набагато краще цю воду випити.

Практично все, що корисно шкірі, корисно і організму в цілому, але дія зсередини набагато ефективніше. Креми з Q10 зачіпають тільки поверхневі шари шкіри і ніяк не впливають на процеси, що призводять до старіння. Крім того, шкіра може «звикнути» до крему, а його омолоджуючий ефект ― зменшитися.

«Класичний» прийом Q10 всередину дієвіше зовнішнього хоча б тому, що через слизову шлунково-кишкового тракту речовина засвоюється краще, ніж через шкіру. Крім того, прийом коензиму Q10 всередину забезпечує комплексний підхід до омолодження. Коензим Q10 бере участь у житті кожної клітини нашого організму, а значить впливає на роботу всіх органів. Тому приймаючи Q10, людина не тільки виглядає молодше і бадьоріше, але і відчуває себе відповідно!

Як усунути дефіцит Q10

Заповнити недолік Q10, збільшивши його споживання з їжею, практично неможливо, тому що зміст Q10 в більшості продуктів невелика. Так, щоб доставити в організм необхідну кількість Q10, в день потрібно з'їдати не менше 800 г яловичини або 1 кг арахісу.

Для того щоб усунути дефіцит Q10, рекомендований додатковий прийом препаратів на основі коензиму Q10. Це збільшує вміст коензиму в тканинах.

На замітку: Перше місце в світі по вживанню препаратів, що містять коензим Q10, займає «країна довгожителів» ― Японія.

Склад Coenzyme Q10 100 mg BioTech USA (1 капсула):

  • Coenzyme - Q10 - 100мг

Рекомендації щодо застосування ​BioTech Coenzyme Q10 100 mg: 

Приймайте по 1 капсулі після сніданку, запиваючи великою кількістю води.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо ви хворі або приймаєте ліки, перед початком прийому цих добавок порадьтеся з лікарем.

Протипоказання: Вагітність.

 
 
 
 
Основные
Производитель  Fitness Authority Nutrition
Страна производительВенгрия
  • Ціна: 221 грн.
social-icon
Loading...